Графік роботи:

Кожен день з 10-00 до 18-00

0
Мій кошик

DUPLO

Незвичайний конструктор LEGO DUPLO

Сюжети багатьох знаменитих фільмів побудовані на теми улюблених іграшок. У тому, що компанії, які виробляють іграшки, запрошують дітей у якості експертів, немає сумніву! Дорослі мають можливість поринути у дитинство, спробувати грати, але дитяча безпосередність, на жаль, ними втрачена! Діти, граючи, пізнають світ, проектують і будують своє життя разом з LEGO DUPLO.

Дорослі майже не пам'ятають свого дитинства, але цеглинки яскравих вражень залишаться з ними назавжди. Вони будуть пам'ятати, як здорово було будувати з татом піраміду і валяти її. Як мама хапала побудований маленькими ручками поїзд, захоплено відправляючи його в шлях по квартирі з вигуками: «Чух-чух-чух!»

В ім'я здоров'я дітей – тільки конструктор ЛЕГО ДУПЛО. 5 причин вибрати саме його:

  1. Дітям ніколи буде пустувати і плакати, адже вони будуть захоплені грою. Їх ніщо не буде нервувати, тому що цеглинки створені за такою технологією, яка добре скріплює їх між собою. Це відбувається, завдяки порожнистим трубочках;
  2. Конструктор призначений для самих маленьких – дітей від 1 до 5 років. Цегли ЛЕГО дупла, на відміну від традиційних, мають подвоєну довжину, висоту і ширину. Діти не можуть проковтнути такі великі предмети. Перша унікальна серія була випущена в розвиваючих цілях – в комплектах були цифри, будиночки, тварини;
  3. Всі конструктори пройшли обов'язкову сертифікацію і мають інструкції до дії. Іграшки гіпоалергенні;
  4. Батьки відкриють великий світ малюкові, розвиваючи його уяву і моторику. Потрібно грати з малюком, і тоді хлопці дізнаються, що таке ферма, а перший трактор відвезе цеглинки з зображеннями фруктів і овочів. А ось чарівний ліс-парк, де можна і дітям пограти на майданчику, і козулю погодувати. Щоб пізнати світ, можна поїхати в аеропорт, сісти на літак і тебе чекає весь світ – спекотна савана і холодна Арктика.
  5. На сайті діють акційні пропозиції.

Гра визначає професію

Для діток їжа, приготована мамою, - найсмачніша в світі! А якщо мама навчить готувати в ЛЕГО-піцерії, це буде найбільша «смачна» у світі гра! Набори ЛЕГО ДУПЛО – підготовлений сценарій для вашого малюка, який перетворить великий будівельний майданчик в сімейний будинок з великим автопарком «машини та вантажівки», у дворі – перша карусель, навколо будинку – розкинув вітки перший сад.

Сучасні діти люблять телевізор. Часом їх складно «відірвати» від екранів. Наш сайт підкаже, як вирішити проблему – купити ЛЕГО ДУПЛО! Тоді райдужні картинки з екрану прийдуть погостювати в будинок, де живе малюк. Разом вони проведуть парад на День народження Міккі або попрацюють у мото-майстерні людини-павука, політають на Бетмольоті або прокотяться у чарівній кареті Софії Першої.

Розвиваючий LEGO DUPLO – це світ позитивних емоцій дитини. Що може бути важливіше?

Сортування:
Відображення:
Вгору