Графік роботи:

Кожен день з 10-00 до 18-00

0
Мій кошик

CITY

Не існує жодної дитячої іграшки, яка б у повній мірі описувала б життєдіяльність середньостатистичного міста. Винятком є розвиваюча серія конструкторів LEGO City. Ці набори розраховані на різні вікові категорії та можуть бути цікаві навіть для цілком собі дорослих і самодостатніх людей. В них знайдуть цікаві для себе теми, як хлопчики, так і дівчатка.

Особливості серії

У дитинстві кожен з нас мріяв про те, щоб побудувати власне місто. Саме таким, яким ми хотіли б його бачити. Конструктор ЛЕГО Сіті покликаний частково компенсувати це бажання. Він дає можливість створювати оригінальні будівлі, прокладати вулиці і будувати різноманітні споруди.

Конструктор ЛЕГО Місто розрахований на те, що в процесі гри діти будуть пізнавати навколишній світ та отримувати відповіді на багато питань, які їх цікавлять. Ця гра настільки реалістична, що в самій невимушеній формі готує дітей до різних життєвих ситуацій, часом досить непростих.

Конструктори LEGO City включають в себе кілька різних підрозділів, таких як пожежна ділянка, поліцейський департамент, швидка допомога і т. п. Це допомагає дитині більш детально розібратися у тому, як функціонує сучасне місто і які служби для чого призначені, починаючи з сміттєвозів і закінчуючи будівельними організаціями.

Наприклад, набори ЛЕГО Сіті поліцейський відділок дозволяють більш детально познайомитися з роботою цього підрозділу. Дитина може відчути себе справжнім вартовим закону, який охороняє мирних жителів від злочинного світу. Триповерхова будівля поліцейської дільниці має вертолітний майданчик, кімнати допитів і співробітників, а також тюремне відділення. Правоохоронці їздять на машинах, мотоциклах, вантажівках і вертольотах.

ЛЕГО Сіті пожежна ділянка показує важку роботу борців з вогнем. Малюк може приміряти на себе роль пожежника. У цьому наборі є все, що потрібно для ефективної боротьби з пожежами. У них є своя ділянка, яка обладнана пожежною машиною, вертольотом, а також іншими корисними пристроями і обладнанням.

Оперативна доставка і прийнятні ціни

Хочете купити ЛЕГО Сіті в Україні за демократичною адекватною ціною? У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент розвиваючих іграшок, а також:

  • Високий європейський сервіс обслуговування.
  • Професійні консультації по підбору підходящої моделі.
  • Швидку доставку по Києву, Дніпру, Одесі, Харкову, Львову і в будь-який інший регіон України.
  • Оперативне реагування на будь-які клієнтські прохання і шанобливе ставлення до інтересів клієнта.

Купити ЛЕГО Сіті можна прямо зараз, заповнюйте нескладну форму замовлення і зовсім скоро ми вам передзвонимо. Робіть покупки в нашому інтернет-магазині, оцініть по достоїнству відмінну якість, котра відповідає високим світовим стандартам, адекватну цінову політику і бездоганний сервіс доставки, що виключає які-небудь затримки!

Сортування:
Відображення:
Вгору