Графік роботи:

Кожен день з 10-00 до 18-00

0
Мій кошик

MINECRAFT

У всьому світі широко відома компанія LEGO Group, яка займається випуском конструкторів, особливістю яких є велика кількість деталей. З них збираються різні предмети, будівлі, транспорт і т. п. Продукція цього бренду користується просто величезним попитом, завдяки широкому асортименту тематик, яким присвячені ті чи інші серії. При цьому, поряд з відомими й загальноосвітніми серіями, наприклад, ЛЕГО Сіті, є й серії, присвячені різним популярних фільмів, мультиків і навіть ігор. Однією з таких і є ЛЕГО Minecraft.

Історія створення

Завдяки тому приголомшливого ефекту, який справила однойменна гра, нею зацікавилися креативні дизайнери компанії ЛЕГО. Через деякий час спільна робота LEGO Group і компанії CUUSOO призвела до створення серії конструкторів ЛЕГО Майнкрафт.

Цей проект можна навіть назвати народним, тому що його створювали самі фанати. Обидві компанії оголосили конкурс, в ході якого усі бажаючі могли надіслати свої проекти для цієї серії. Відвідувачі сайту, на якому вони викладалися, повинні були голосувати за найбільш вподобаний. Спочатку планувалося випускати продукцію за проектами, які набрали не менше 1 тисячі голосів, але їх кількість була настільки велика, що з часом цю планку підняли до 10 тисяч.

Першим був випущений конструктор Minecraft під назвою «Підводний човен Шинкай». Ця модель випускалася тільки на території Японії обмеженим тиражом 10 тисяч екземплярів. Другим став набір «Хаябуса», який представляє собою апарат для аерокосмічних досліджень. На сьогоднішній день наборів існує величезна кількість, і кожен фанат цієї серії знайде щось особливо цікаве для себе.

Особливості серії

Майнкрафт конструктор є серією, в якій яскраві кубики в точності повторюють героїв цієї знаменитої комп'ютерної гри. Дитина може гратися з зомбі, мобами і повзунами, одночасно з цим розвиваючи свою уяву, дрібну моторику, фантазію і пам'ять.

З допомогою кожного з комплектів цієї серії можна створити цілий світ, придуманий розробниками комп'ютерної гри. Жоден фанат не залишиться байдужим перед наборами Майнкрафт, але, на відміну від віртуальної іграшки, ця принесе набагато більше користі.

Де придбати серію недорого

Бажаєте ЛЕГО Майнкрафт купити прямо зараз. Асортимент нашого інтернет-магазину задовольнить смаки і потреби кожного шанувальника ЛЕГО. Перевагами співпраці з нашою компанією стануть наступні вигоди:
  • Демократична система ціноутворення.
  • Висока оперативність доставки по країні.
  • Безкоштовні професійні консультації.
  • Швидке реагування на всі клієнтські прохання.
  • Європейський сервіс обслуговування.

Щоб купити Minecraft, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію, яка нешкідлива для здоров'я людей та має необхідні сертифікати, що підтверджують її високу якість! Звертайтеся, ви точно будете задоволені покупкою!

Сортування:
Відображення:
Вгору