Графік роботи:

Кожен день з 10-00 до 18-00

0
Мій кошик

SUPER HEROES

ЛЕГО Супергерої: пориньте у світ улюблених коміксів

Кожна дитина любить збирати конструктори. А який малюк не мріє про своєї колекції супергероїв? Іграшки ЛЕГО Супергерої стали реальністю. Герої найпопулярніших коміксів вийшли зі сторінок журналів і перетворилися в дуже реалістичні фігурки в кожному наборі зі своєю супер історією.

ЛЕГО Супер герої можуть оселитися в будинку кожної дитини, з ними цікаво будувати і грати, підкорювати космічні простори всесвіту і захищати галактику від загрози.

LEGO Супергерої для хлопчиків

У нашому інтернет-магазині можна купити ЛЕГО Супергерої і для хлопчиків, вони можуть насолодитися грою з улюбленими героями коміксів і відеоігор. Міні-фігурки героїв, таких як Batman, Капітан Америка, Диво-жінка, Супермен, Людина-павук, Залізна Людина, Росомаха, Халк і багато інших допоможуть відтворити картину фантастичного світу. У кожному наборі LEGO Супергерої є своя історія і сюжетна лінія, але дитяча фантазія безмежна, всі деталі конструктора із різних наборів можна поєднувати і створювати свій величезний нескінченний світ, рятувати від міжгалактичної загрози, будувати героям будинки і відправляти вчитися в школу супергероїв.

ЛЕГО Супер Хіроус не обходяться без супер транспортних засобів: літаки, вертольоти, квадроцикли танки для супергероїв виконані за новими технологіями, всі вони мають ракети, знаряддя, які допомагають відтворити екшн-сцени з коміксів, фільмів та відеоігор. Всі фігурки іграшок ЛЕГО Супергероїв оснащені сучасними гаджетами, стріляючою зброєю, цікавими аксесуарами. У кожному наборі запропонована своя сюжетна лінія і цікава історія.

В одному наборі доводиться ганятися за злочинцями на реактивному літаку і стріляти сіткою, щоб зловити їх. В іншому супергероєві належить захистити від криптомітів свій будинок, стріляючи з катапульти. Супергероям доводиться вирушати у погоню на вертольоті з відкриваючою кабіною і обертовими роторами, стріляти з шипометів, щоб добути викрадені кристали.

Щоб супергерої отримали необхідні знання, навчилися управляти своєю суперсилою, їх необхідно відправити в школу, але не звичайну, а школу для супергероїв. Там вони погодують отруйний плющ суперсумішею, яка допоможе змінити плющу свій вигляд, спілкуватимуться з Супергерл, поїдять в суперкафе, освоять кілька нових суперприйомів, і, звичайно ж, врятують світ.

Іграшки ЛЕГО Супергерої спеціально продумані, щоб бути цікавими і для дітей шкільного віку, безліч дрібних деталей треба правильно зібрати, дотримуючись інструкції. Продумана сюжетна лінія, безліч вбудованих цікавих наворотів дозволять провести дитині з захопленням не один вечір. Набір іграшок ЛЕГО супер героїв буде цікавий і батькам, перенісши їх назад в щасливі дні дитинства, коли можна було щодня рятувати світ від небезпеки. Кожен набір LEGO супергероїв складений так, щоб цікаво було грати і одному, і з компанією друзів, ЛЕГО Супергерої, безсумнівно, будуть популярні протягом багатьох років.

ЛЕГО супергерої купити можна в нашому інтернет-магазині, замовивши потрібний набір на сайті. У Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та інших містах України можна отримати товар, оформивши доставку кур'єром або «Новою Поштою».

Сортування:
Відображення:
Вгору