Графік роботи:

Кожен день з 10-00 до 18-00

0
Мій кошик

STAR WARS

Конструктори серії LEGO Star Wars

Компанія LEGO завжди точно вгадує інтереси дітей. Кожен хлопчик у віці від 6 до 14 років хоч раз просив батьків купити LEGO Star Wars. Чим цікаві ці набори дітям? Чи є від них користь для розвитку дитини? Який конструктор купити? У нашому інтернет-магазині виставлені на продаж тільки оригінальні набори ЛЕГО, якість яких гарантовано не розчарує покупців.

Що особливого в конструкторі LEGO Star Wars

Хлопчик, який цікавиться серією наборів ЛЕГО Зоряні Війни, напевно є шанувальником фільму або мультфільму). Реалістичні фігурки героїв відомої саги дозволять дитині зануритися в світ космічних пригод. Незаперечні достоїнства конструкторів LEGO ставлять цю марку на рівень вище всіх наявних на ринку аналогів. Набори будь-якої серії обов'язково відповідають наступним вимогам:

  • безпечні і міцні матеріали;
  • точне конструювання (всі деталі ідеально підходять один до одного без осічок);
  • продуманістю сюжетної лінії кожного набору;
  • кожен конструктор призначений для певної вікової групи дітей (що полегшує вибір).

Конструктор ЛЕГО Зоряні війни відрізняється різноманітністю деталей. З їх допомогою дитина збере міні-корабель джедаїв, військовий винищувач, космічний всюдихід та інші елементи для захоплюючої гри в Зоряні війни. Конструктори LEGO Star Wars допоможуть дитині розвинути творчі здібності, фантазію, дрібну моторику, логічне мислення, посидючість.

Як вибрати конструктор LEGO

Ви вирішили купити ЛЕГО Зоряні війни своїй дитині і залишилося лише визначитися з вибором конструктора? Краще всього надати дитині можливість самій придбати конструктор LEGO Star Wars. Частіше дитина вже знає, який набір вона хоче отримати в першу чергу.

Якщо ж потрібно придбати конструктор ЛЕГО Стар Варс в якості сюрпризу, тут буде складніше. У виборі головними помічниками батьків стануть рекомендації виробника щодо вікової категорії дітей. Кожен набір ЛЕГО Зоряні війни має дану інформацію на упаковці. Врахуйте, що дітям молодшого віку на початку може знадобитися допомога дорослого для складання складних елементів конструктора.

іграшки ЛЕГО зоряні війни - не тільки для дітей

Епопея "Зоряні війни" зачіпає уяву не тільки нинішнього покоління дітей, адже популярні фільми стали аж з 1977 року. Звідси стає зрозуміло, що аудиторія шанувальників «Зоряних війн» дуже обширна. Компанія ЛЕГО врахувала цей момент і створила набори в категорії «14+».

Набори серії LEGO Star Wars для старшої вікової групи мають більшу кількість деталей, що робить процес складання складним, але водночас дуже цікавим. Кожен зможе відчути себе інженером-конструктором піщаного всюдихода або іншого космічного об'єкта. Оригінальні фігурки героїв саги можуть бути цікаві колекціонерам.

Конструктори LEGO Star Wars – це рідкісна можливість поринути у світ фантазій і наблизитися до мрії.

Сортування:
Відображення:
Вгору