Графік роботи:

Кожен день з 10-00 до 18-00

0
Мій кошик

Одяг для хлопчиків

Стильний одяг для хлопчиків

На сьогоднішній день хлопчики приділяють увагу моді і зовнішньому вигляду майже стільки ж, скільки і дівчатка. Батьки, які проживають не тільки в Києві, але і в інших регіонах України часто користуються сайтом «Bambino», щоб їхні малюки були одягнені за останньою модою.

Ваша дитина виняткова, тому стиль у неї повинен бути оригінальним. У цьому їй легко можна допомогти, підібравши потрібний одяг в інтернет-магазині «Bambino». Якщо переглянути сотні оригінальних і якісних моделей на нашому сайті, обов'язково знайдеться відповідний брендовий одяг для хлопчиків. Такий асортимент ви навряд чи знайдете в звичайному магазині.

Здоров'я завжди на першому місці. Тому якість матеріалу – один з найбільш важливих факторів у виборі одягу для хлопчиків. Одяг з низькоякісної синтетики буде не тільки не зручним, але і може викликати алергічну реакцію. Модний одяг для хлопчиків на нашому сайті представлений популярними брендами Фінляндії та Естонії Kivat, Lenne, Huppa, і національним виробником Beezy. Завдяки передовим технологіям, матеріалів кращої якості та увазі до дрібниць, ці компанії стали передовими у виробництві одягу для дітей в Європі та Україні. Вся продукція цих брендів виготовляється з міцних і зносостійких матеріалів, які не линяють і не вигорають. Тому одяг вашої дитини, куплений на нашому сайті, буде ще довгий час залишатися як новий.

Весь одяг для хлопчика в інтернет-магазині «Bambino» розділений за такими категоріями:

  • верхній одяг;
  • головні убори;
  • фліс і термобілизна;
  • рукавички і рукавиці;
  • манишки;
  • краги;
  • пінетки.

У нашому магазині представлений одяг для хлопчиків різного віку, починаючи від нульового розміру для немовлят і закінчуючи 170 розміром для підлітків. При такому розмаїтті кольорів, матеріалів, розмірів та брендів на нашому сайті, купити одяг для хлопчиків не складе великої праці. Детальний опис, фотографії та відгуки допомагають скласти повне враження про кожен товар.

Одяг для хлопчиків різного віку

Щоб ваш малюк відчував себе впевнено, він повинен бути одягнений в зручний одяг, який подобається йому і оточуючим. Пам'ятайте, що дитина має бути одягнена за розміром. Давно пройшли ті часи, коли дітям брали костюми на виріст. Зараз дитячий зимовий одяг для хлопчиків на кілька розмірів більше може не сподобатися ні дитині, ні його одноліткам. Фасон повинен підходити віковим та індивідуальним особливостям вашої дитини:

  • малюк дитсадівського віку хоче бути схожим на батьків. Такі дітки дуже цікаво виглядають в одязі такого ж стилю, що й у тата;
  • хлопчик молодшого шкільного віку намагається носити такий самий одяг, що у однолітків, чи кумира. Він хоче, щоб з його думкою у виборі одягу вважалися дорослі;
  • підлітки приділяють багато уваги на думку однолітків, а в одязі намагаються бути оригінальними і ні на кого не схожими. У цьому віці їм можна ненав'язливо допомогти з вибором одягу та комбінацією різних стилів.

Нехай дитина з ранніх років бере участь у купівлі одягу. Тоді у неї рано з'явиться відчуття стилю, і ви будете впевнені, що обраний одяг йому точно подобається.

Якщо у вас залишилися питання стосовно дитячого одягу, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в нижній частині сторінки, або використовувати кнопку «Передзвонити вам?» і наші фахівці з радістю проконсультують вас. Інтернет-магазин «Bambino» здійснює доставку дитячого одягу для хлопчиків в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу і будь-яке інше місто України.

Пам'ятайте, що верхній одяг для хлопчиків має бути стильним, зручним і підкреслювати характер і спосіб життя вашого малюка!

Вгору