Графік роботи:

Кожен день з 10-00 до 18-00

0
Мій кошик

Зимові краги для хлопчика

Зимові краги для хлопчика в інтернет-магазині Bambino в Україні

Взимку хлопчакам крім звичайних рукавиць необхідні якісні непромокальні краги, в яких можна грати в сніжки, ліпити сніговиків, будувати крижані фортеці і кататися на санках. Звичайні рукавички не витримують випробування снігом і миттєво стають мокрими наскрізь, замість того, щоб зігрівати, навпаки, додають холод рукам.

Щоб руки у дитини не замерзали і залишалися сухими під час активних ігор зі снігом, ви можете придбати дитячі краги на хлопчика в інтернет-магазині Bambino, який є відомим продавцем якісного брендового дитячого одягу в Україні. На нашому сайті ви можете купити краги Хуппа та інших відомих торгових марок за привабливими цінами.

Як вибрати якісні краги для хлопчика

Краги – це варіант рукавиць з окремим розтрубом для великого пальця довжиною до ліктя з гумкою на манжеті для щільного прилягання поверх рукавів куртки або всередині, вони повинні легко зніматися і вдягатися, але не сповзати під час носки. Такий варіант рукавиць виготовляється з плащової тканини, у якісних моделях використовується додатково вологовідштовхуюче просочення, внутрішня частина утеплена шерстю, флісом, натуральним або штучним хутром.

Правила вибору якісних краг:

  • зверніть увагу з якої тканини виконана зовнішня сторона, наскільки рівні рядки, щільно прилягає гумка;
  • підберіть правильний розмір, щоб рукавиці добре сиділи на руці, а манжета щільно прилягала, але не натирала руку;
  • гарантією якості стане придбання фірмового дитячого одягу, наприклад, lenne краги від відомого естонського бренду відрізняються підвищеною зносостійкістю. Вироби виготовляються з посиленою частиною на долонях, утеплені вовняною підкладкою, добре тримаються на руці;
  • уникайте надмірно об'ємних рукавиць, виготовлених з грубої тканини, дитина їх просто відмовиться носити, в них незручно брати сніг, і вони погано сидять на руці;
  • дитячі краги купити краще яскравих забарвлень, вони створять позитивний настрій і не загубляться на білому снігу під час снігових баталій.

Якщо ви шукайте де купити в Україні краги ленне або інших відомих фірм, заходьте в каталог нашого сайту. У нас представлений широкий асортимент тільки фірмового дитячого одягу як українських, так і іноземних брендів за зниженими цінами. Замовлений товар ми доставляємо по всій Україні.

Немає товарів

Вгору